Úvodní stránka Pro uchazeče

Pro uchazeče

Vyhledávání pracovních nabídek
Grafická inzerce naši klientů

Hledáte zaměstnání ?

Je několik možností jak zahájit spolupráci s naší zavedenou personální agenturou Kariéra s.r.o., která své profesionální služby poskytuje od r. 1994

Registrace On-line

Využijte náš internetový dotazník, který Vás "vyzpovídá" ze všech nejdůležitějších údajů o Vašich znalostech a pracovních zkušenostech

On-line registrace »

Pokud nemáte čas vyplňovat dotazník na našich webových stránkách ...

Zašlete strukturovaný životopis s průvodním dopisem

Sestavte si svůj životopis dle následujících tipů a rad. Zašlete ho na adresu recepce@karierasro.cz a vyčkejte na zkontaktování naším pracovníkem.

Naši pracovníci Vás objednají na konzultaci v nejbližším možném termínu. Pokud je pro Vás komplikované dostavit se na osobní registraci z důvodů mimopražského bydliště, požádejte v motivačním dopisu o registraci z životopisu.

Životopis spolu s průvodním dopisem k životopisu je Vaší první vizitkou. Životopis proto musí zaujmout a zároveň musí být přehledný.

Ukázka strukturovaného životopisu »

Průvodní dopis (motivační dopis) je velmi důležitá, ale zároveň bohužel opomíjená součást reakce zájemce o zaměstnání. V dopise je třeba shrnout o jakou pozici máte zájem a hlavně, proč by si měla dotyčná firma vybrat právě Vás. Dále obsahuje údaje, které nejsou uvedeny v životopise:

  • v jaké lokalitě hledáte zaměstnání,
  • kdy můžete nastoupit,
  • jaké jsou vaše finanční požadavky a případné další požadavky či omezení pracovního poměru.

Když posíláte životopis, vždy přiložte i průvodní dopis(motivační dopis), při komunikaci přes e-mail jej napište do těla zprávy

Ukázka průvodního dopisu »

Po zaslání životopisu nebo vyplnění on-line registračního dotazníku Vás budou kontaktovat naši pracovníci s termínem schůzky ohledně

Personální konzultace

Kolegyně z recepce s Vámi domluví termín Vaší konzultace

Co Vás čeká:

  • v případě, že jste zaslali životopis, následuje registrace pomocí našeho dotazníku přímo v našich kancelářích
  • v případě, že jste se již registrovali on-line následuje přímo konzultace

Konzultace je pohovor s vyškolenými personalisty, kteří s Vámi proberou Vaše znalosti, zkušenosti a možnosti profesního uplatnění.

Na konzultaci si připravte:

  • životopis (pokud jste ho již nezaslali)
  • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • další doklady o absolvování kurzů a školení

V případě vhodné nabídky Vás ihned oslovíme s konkrétní pozicí u jednoho z našich klientů.

Další postup je následující:

  • nabídneme Vám vhodnou pracovní pozici (osobně přímo u nás nebo další dny telefonicky)
  • zašleme Vaše materiály do společnosti
  • v případě, že si Vás společnost vybere na osobní pohovor, domluvíme termín schůzky

Po osobní schůzce ve společnosti Kariéra s.r.o. jsou Vaše materiály uloženy v naši DTB uchazečů. Při konzultaci získáte registrační číslo a heslo. Do této databáze se můžete kdykoliv přihlásit a upravit informace o sobě. Také se můžete přihlásit a svou osobu přiřadit k nabízeným pozicím na hlavní stránce. Přihlašovací formulář je na Home Page.

Základní požadavky pro výběr uchazečů z databáze

Registrace
Osobně si vyplníte registrační formuláře na Vámi reagovanou pozici
Zdarma
Databáze
Zařazení do databáze našim klientům, kteří hledají nové zaměstnance
200 Kč
Průkazové foto
Fotografie přiložíme do Vaší složky a zašleme na Váš email
100 Kč
Personální pohovor
Pohovor s odborným konzultantem, kontrola a konzultace Vašich údajů
400 Kč
Expresní zasílání všech aktuálních pozic
- Jeden měsíc
- Dva měsíce
- Tři měsíce

250 Kč
450 Kč
600 Kč

Služby pro Vás

Zpracování životopisu a průvodního dopisu
- V elektronické podobě
- V tištěné podobě s pevnou vazbou
- V elektronické podobě + databáze

200 Kč
250 Kč
250 Kč
Psychologické posouzení
- Odborný posudek osobnosti, charakteru, vlastností apod.
- Zařazení osobnosti do úrovně managementu
- Zasílání posudku našim klientům
3.500 Kč
Inzerce v HN
Zviditelněte se v příloze Hospodářských novin věnované personalistice, managementu a pracovnímu trhu
od 1.111 Kč
Kurzy veřejně vzdělávací
- Počítačové kurzy
- Účetnictví
- Obchodní techniky a dovednosti
- Komunikační dovednosti
- Marketingová komunikace
- Manažerské dovednosti
- HR management
- Nejen jako asistentka
- A mnoho dalších
od 1.790,- Kč

Správný krok pro Vaši budoucnost – naše odborné konzultace

Startovní balík » Orientace na trhu práce

  • Odborně upravíme Váš profesní životopis (zašleme na email).
  • Profesionálně Vás vyfotíme do Vaší složky pro zaměstnavatele – prezentace s fotografií, je v dnešní době standard.
  • Poradíme Vám jak se orientovat na trhu práce (kde hledat zajímavé pracovní nabídky)
  • Zhodnotíme Vaše možnosti na trhu práce.
  • Personální pohovor – pohovor s odborným konzultantem, kontrola a konzultace Vašich údajů.
Cena 750 Kč

Speciální balík » Odborné poradenství

  • Přidělíme Vám osobního odborného konzultanta, který se orientuje ve Vašem oboru.
  • Pomůžeme Vám upravit Váš profesní životopis (zašleme na email).
  • Součástí je i profesionální fotografie určená k prezentaci na CV (zašleme na e-mail).
  • Zašleme Vám naše aktuální pozice po dobu 1. měsíce (vždy jednou týdně).
  • Personální pohovor - pohovor s odborným konzultantem, kontrola a konzultace Vašich údajů
Cena 950 Kč