Úvodní stránka Pro uchazeče

Pro uchazeče

Vyhledávání pracovních nabídek
Grafická inzerce naši klientů

Hledáte zaměstnání ?

Je několik možností jak zahájit spolupráci s naší zavedenou personální agenturou Kariéra s.r.o., která své profesionální služby poskytuje od r. 1994

Registrace On-line

Využijte náš internetový dotazník, který Vás "vyzpovídá" ze všech nejdůležitějších údajů o Vašich znalostech a pracovních zkušenostech

On-line registrace »

Pokud nemáte čas vyplňovat dotazník na našich webových stránkách ...

Zašlete strukturovaný životopis s průvodním dopisem

Sestavte si svůj životopis dle následujících tipů a rad. Zašlete ho na adresu recepce@karierasro.cz a vyčkejte na zkontaktování naším pracovníkem.

Naši pracovníci Vás objednají na konzultaci v nejbližším možném termínu. Pokud je pro Vás komplikované dostavit se na osobní registraci z důvodů mimopražského bydliště, požádejte v motivačním dopisu o registraci z životopisu.

Životopis spolu s průvodním dopisem k životopisu je Vaší první vizitkou. Životopis proto musí zaujmout a zároveň musí být přehledný.

Ukázka strukturovaného životopisu »

Průvodní dopis (motivační dopis) je velmi důležitá, ale zároveň bohužel opomíjená součást reakce zájemce o zaměstnání. V dopise je třeba shrnout o jakou pozici máte zájem a hlavně, proč by si měla dotyčná firma vybrat právě Vás. Dále obsahuje údaje, které nejsou uvedeny v životopise:

  • v jaké lokalitě hledáte zaměstnání,
  • kdy můžete nastoupit,
  • jaké jsou vaše finanční požadavky a případné další požadavky či omezení pracovního poměru.

Když posíláte životopis, vždy přiložte i průvodní dopis(motivační dopis), při komunikaci přes e-mail jej napište do těla zprávy

Ukázka průvodního dopisu »

Po zaslání životopisu nebo vyplnění on-line registračního dotazníku Vás budou kontaktovat naši pracovníci s termínem schůzky ohledně

Personální konzultace

Kolegyně z recepce s Vámi domluví termín Vaší konzultace

Co Vás čeká:

  • v případě, že jste zaslali životopis, následuje registrace pomocí našeho dotazníku přímo v našich kancelářích
  • v případě, že jste se již registrovali on-line následuje přímo konzultace

Konzultace je pohovor s vyškolenými personalisty, kteří s Vámi proberou Vaše znalosti, zkušenosti a možnosti profesního uplatnění.

Na konzultaci si připravte:

  • životopis (pokud jste ho již nezaslali)
  • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • další doklady o absolvování kurzů a školení

V případě vhodné nabídky Vás ihned oslovíme s konkrétní pozicí u jednoho z našich klientů.

Další postup je následující:

  • nabídneme Vám vhodnou pracovní pozici (osobně přímo u nás nebo další dny telefonicky)
  • zašleme Vaše materiály do společnosti
  • v případě, že si Vás společnost vybere na osobní pohovor, domluvíme termín schůzky

Po osobní schůzce ve společnosti Kariéra s.r.o. jsou Vaše materiály uloženy v naši DTB uchazečů. Při konzultaci získáte registrační číslo a heslo. Do této databáze se můžete kdykoliv přihlásit a upravit informace o sobě. Také se můžete přihlásit a svou osobu přiřadit k nabízeným pozicím na hlavní stránce. Přihlašovací formulář je na Home Page.

Správný krok pro Vaši budoucnost – naše odborné konzultace

Startovní balík » Orientace na trhu práce

  • Odborně upravíme Váš profesní životopis (zašleme na email).
  • Profesionálně Vás vyfotíme do Vaší složky pro zaměstnavatele – prezentace s fotografií, je v dnešní době standard.
  • Poradíme Vám jak se orientovat na trhu práce (kde hledat zajímavé pracovní nabídky)
  • Zhodnotíme Vaše možnosti na trhu práce.
  • Personální pohovor – pohovor s odborným konzultantem, kontrola a konzultace Vašich údajů.

Speciální balík » Odborné poradenství

  • Přidělíme Vám osobního odborného konzultanta, který se orientuje ve Vašem oboru.
  • Pomůžeme Vám upravit Váš profesní životopis (zašleme na email).
  • Součástí je i profesionální fotografie určená k prezentaci na CV (zašleme na e-mail).
  • Zašleme Vám naše aktuální pozice po dobu 1. měsíce (vždy jednou týdně).
  • Personální pohovor - pohovor s odborným konzultantem, kontrola a konzultace Vašich údajů