Úvodní stránka Vyhledávání pozice Specialista dodavatelské kvality

Specialista dodavatelské kvality

Kvalita je naše pýcha a do našeho kvalitářského týmu hledáme kolegu na pozici:

SPECIALISTA KVALITY

Náplň práce:

•řešení designových a procesních změn v oblasti kvality
•spolupráce na přípravě nových projektů v rámci předsériové kvality
•spolupráce na systému kvality a IATF
•práce s IMDS systémem (databáze materiálového složení dílů)

Požadujeme:

•SŠ vzdělání
•komunikativní znalost AJ
•praxe v oblasti kvality výrobní společnosti (automotive) výhodou
•zkušenost se systémem IATF a znalost nástrojů kvality výhodou
•samostatnost, důslednost, systematičnost
•řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

•zajímavou práci v automobilovém průmyslu
•možnosti seberealizace a dalšího profesního růstu
•týmovou a přátelskou atmosféru
•pružnou pracovní dobu
•měsíční příspěvek do cafeterie
•příspěvek na dopravu do zaměstnání
•peněžní bonus a navyšování platu dle ročního hodnocení
•dovolenou navíc za odpracované roky
•bezplatné odborné vzdělávání
•dotované závodní stravování a další benefity

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Zruč nad Sázavou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta - / 23598
Kontaktní email ci18@kariera.eu
Telefon 267132279