Úvodní stránka Vyhledávání pozice Elektrotechnik / okr. Liberec

Elektrotechnik / okr. Liberec

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce:
- Diagnostika, opravy a odstraňování závad automatizačních zařízení,
- Výroba, instalace, oživení prvků řídicích systémů v průmyslové automatizaci,
- Elektromontážní práce na strojích, zařízeních, sítích,
- Znalost v ovládání a nastavování ovládacích, měřících a bezpečnostních součástí zařízení a instrumentace,
- Rozpoznání a odstranění poruch na elektrozařízení,
- Znalost používání analogových i digitálních měřících přístrojů, vyhodnocení naměřených hodnot,
- Zkoušky a oživování strojů a elektrozařízení, spolupráce s ostatními profesemi při testování a zkouškách,
- Testování, montáže, výstavba, vyvíjení součástí a oživování produktů.

Požadujeme:
- SOŠ v oboru elektro, technické myšlení,
- Patná vyhláška 50 / 1978 Sb. §6,
- Řidičský průkaz sk.B. – aktivní řidič,
- Praxe v oboru výhodou, nadšení pro obor,
- Samostatnost rozhodování, schopnost praktického řešení úkolů,
- Praxe v oboru průmyslové automatizace – výhodou,
- Schopnost čtení technické dokumentace, orientace v elektro- schématech, e-PLAN výhodou

Nabízíme:
- Zázemí silné a stabilní společnosti
- Adekvátní fin. ohodnocení
- Možnost práce na HPP, nebo ŽL
- Firemní benefity
- ranní směna, flexibilita

Místo pracoviště:
okr. Liberec < Český Dub

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail ci18@kariera.eu, uvádějte značku 28527

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2023. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta - / 28527
Kontaktní email ci18@kariera.eu
Telefon 267132279