Úvodní stránka Vyhledávání pozice Manažer nákupu a kvality

Manažer nákupu a kvality

Pro našeho klienta, který vyrábí stavební systémy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer nákupu a kvality

Náplň práce:
Nákup surovin a materiálu
Sledování a evidence stavu zásob
Komunikace s dodavateli, organizace výběrového řízení
Řízení jakosti výroby
Vedoucí technické kontroly
Vypracování směrnic a norem kvality
Provádění auditu

Požadujeme:
Technické vzdělání
Uživatelská práce na PC a ERP
Zkušenosti s vedením lidí
Schopnost samostatného jednání, zodpovědnost
Jazykové znalosti výhodou
ŘP sk. B

Nabízíme:
Zázemí stabilní české společnosti, která expanduje i do zahraničí
Zajímavou různorodou práci v dobrém kolektivu
Zajímavé ohodnocení + benefity

Místo pracoviště okr. Přerov
Datum nástupu dle dohody

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail batelova@karierasro.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta - / 18992
Kontaktní email kariera16@karierasro.cz
Telefon 267 133 000 - 002