Recepční

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti správy a údržby veřejného osvětlení, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Recepční

Náplň práce:
- práce na recepci
- administrativní podpora manažera
- plnění zadaných úkolů
- komunikace s úřady
- dohled nad technickou a administrativní strukturou společnosti

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- Znalost MS Office, Word, Excel
- Praxe alespoň jeden rok na administrativní pozici
- Zkušenost v účetním systému Helios a s registrem smluv výhodou
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Výborná ústní a písemná čeština
- Pečlivost a zodpovědný přístup
- Příjemné vystupování

Nabízíme:
- Možnost podílet se na zajímavých projektech pro Prahu
- Práci v příjemném kolektivu
- Stabilní zaměstnání v zázemí městské společnosti
- Program zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 25 dnů dovolené, občerstvení na pracovišti, cafeterie, Multisportka, posilovna a sauna v budově společnosti)
- Pracoviště v moderní budově na Praze 7 s příjemnou zahrádkou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie a e-mail batelova@karierasro.cz.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě

ZN / č. klienta 49812/jed / 49403
Kontaktní email kariera05@karierasro.cz
Telefon 267 133 000 - 002