Úvodní stránka Vyhledávání pozice Vedoucí SW týmu/Praha

Vedoucí SW týmu/Praha

Pro našeho významného mezinárodního klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Vedoucí SW týmu/Praha.

Náplň práce:
- Koordinace, metodické a technické vedení SW týmu a projektů
- Strategie rozvoje a udržení SW týmu, personální rozvoj, nábor zaměstnanců, roční pohovory
- Řízení strategických zakázek
- Nabídková činnost
- Péče o klíčové zákazníky a vyhledávání nových klientů

Požadujeme:
- VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku, Softwarové inženýrství nebo Elektrotechniku
- Vyhláška 50
- Praxe v oblasti inženýrské a projektové činnosti v oboru procesní automatizace
- Zkušenosti s tvorbou koncepce a programování systémů na bázi PLC SCADA a DCS
- Zkušenost s vedením SW týmu alespoň 3 podřízených
- Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- Roční výkonové prémie
- 25 dní dovolené
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování
- Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- Notebook, případně mobilní telefon
- Sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky
- Poukázky Ticket Multi
- Věrnostní odměny
- Jazykové kurzy
- Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- Přátelský kolektiv

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Praha

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera03@karierasro.cz a uvádějte značku 17436/VST/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta TAR / 17436
Kontaktní email kariera03@karierasro.cz
Telefon 267 132 016