Úvodní stránka Vyhledávání pozice Specialista/ka objednávek

Specialista/ka objednávek

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá obchodní činnosti v oblasti měření a regulace, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Specialista objednávek

Náplň práce:
- veškeré úkoly související s vyřizováním objednávek,
- zpracování objednávek, zajištění správných prodejních cen a slev,
- koordinace objednávek, sledování zpoždění a řešení problémů v dopravě
- podklady pro fakturaci, sledování včasné úhrady
- vyřizování a evidence a řešení reklamací (cena, množství, dodání
- komunikace a podpora se zákazníky v ČR a na Slovensku
- práce v moderních systémech v Salesforce, SAP, Teams,

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- plynulou češtinu a pokročilou angličtinu
- praxe min. 3 roky, výhodou je průmyslové prostředí
- výborné prezentační, komunikační schopnosti
- příjemné vystupování, flexibilitu a aktivní přístup
- týmového ducha a zároveň nutnou dávku samostatnosti
- práce na počítači (MS Office)

Nabízíme:
- zajímavé uplatnění v mezinárodní stabilní společnosti
- po kompletním zaučení možná občasná práce z domova
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů na zotavenou (“sick days“)
- příspěvek na důchodové pojištění, multisport kartu, občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování, dopravu, kulturu
- školení a kontinuální rozvoj
- přátelský pracovní tým

Místo pracoviště Praha 4, nástup dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala zašlete svůj životopis na e-mail batelova@karierasro.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2022. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta lam / 6103
Kontaktní email batelova@karierasro.cz
Telefon 267 132 274