Servisní technik

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň:
Podporovat na dálku (z tepla kanceláře) distributory i zákazníky
Občas je třeba vytáhnout paty z domu, chytit letadlo a zkontrolovat, zda je u zákazníka na druhé straně glóbusu vše v pořádku
Provádět instalace, opravy a modernizaci našich zařízení
Být skvělým kolegou a podporou týmu

Co je dobré mít a umět na tuto pozici?
Máte střední školu technického směru?
Do you speak English?
Co vám říká Vyhláška 50/1978 Sb? Ta bude určitě potřeba!
Máte základní znalosti elektro, mechanické a fyzikální?
Jste aktivní řidič? Postačí skupina B
Nebojíte se problémů a máte chuť je řešit? Konstrukční tým vám bude nápomocen.

Nabízíme:
Zajímavou práci v unikátním oboru s celosvětovou působností
Stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
Denní komunikaci v cizím jazyce
Odpovídající platové ohodnocení, roční odměny
20 dní dovolené + 5 sick days
Flexibilní pracovní dobu
Příjemné zázemí a přátelský kolektiv
Doplňkové penzijní pojištění, životní pojištění
Jazykové kurzy na pracovišti
Příspěvek na stravování
Možnost občasné práce z domova
Firemní počítač a mobilní telefon
Rožnov pod Radhoštěm

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail ci18@kariera.eu a uvádějte značku 49793

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2024. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jsme výrobní firma s vlastním vývojem speciálních čistících zařízení, které prodáváme do celého světa. V současné době digitalizujeme všechny firemní procesy s maximálním využitím standardně dostupných systémů. Je to neuvěřitelně zajímavé, ale také velmi náročné. Proto hledáme dalšího kolegu, který pomůže stávajícím týmům rozvíjet funkcionality aplikací do posledního detailu.

ZN / č. klienta - / 49793
Kontaktní email ci18@kariera.eu
Telefon 267132279