Vedoucí montér

Pro našeho obchodního partnera obsazujeme pozici

Požadavky :

praxe ve vedení montáží v oblastech – potrubních rozvodů a technologických celků
komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou – není podmínkou
osobní aktivita a zájem, časová flexibilita, iniciativa, samostatnost, preciznost, zodpovědnost, komunikativnost

Náplň práce :

řízení a kontrola montážní činnosti přidělené zakázky
řízení a kontrola montážní činnosti subdodavatelských firem při realizaci zakázek
spolupráce s technickým a obchodním oddělením
práce s projektovou dokumentací, smlouvami a harmonogramy a další potřebnou dokumentaci k provádění díla
komunikace s klienty a dodavateli

Nabízíme :

zázemí stabilní společnosti,
možnost osobního rozvoje
služební automobil a mobil
nadstandartní finanční ohodnocení dle praxe
55 000 – 70 000 kč hrubého měsíčně + diety
spolupráci na zajímavých projektech
trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou
nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete mi Váš aktuální životopis na e-mail ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2023. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta - / 1861
Kontaktní email ci18@kariera.eu
Telefon 267132279