Úvodní stránka Vyhledávání pozice Konstruktér výrobních zařízení

Konstruktér výrobních zařízení

Pro významného obchodního partnera obsazujeme pozici

Vaše náplň práce:

/ tvorba modelů a výkresů přípravků, nástrojů, nářadí a částí výrobních zařízení
/ spolupráce s interními a externími dodavateli
/ podpora procesu industrializace a automatizace výroby
/ spolupráce s oddělením výroby a údržby
/ účast v projektových týmech při zlepšování kvality a produktivity
/ spoluutváření a zlepšování interních standardů pro konstrukci

Naše požadavky:

/ vzdělání technického směru
/ předchozí relevantní pracovní zkušenosti výhodou
/ znalost technického kreslení a porozumění technické dokumentaci je nezbytná
/ znalost kreslících (AutoCAD) a modelovacích programů (Creo, Inventor, Solidworks)
/ týmové smýšlení, ochota dále se vzdělávat
/ proaktivní přístup k řešení problémů a ochota hledat nová řešení
/ spolehlivost, samostatnost, flexibilita
/ znalost němčiny nebo angličtiny

Naše nabídka:

/ stabilní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
/ mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem
/ závodní stravování, 13. mzda, 5 týdnů dovolené a další benefity
/ čisté pracovní prostředí, příjemný pracovní kolektiv
/ proškolení v oblasti výrobních a interních procesů Fronius

Český Krumlov – Domoradice

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v českém jazyce na e-mail ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta - / 21961
Kontaktní email ci18@kariera.eu
Telefon 267132279