Úvodní stránka Vyhledávání pozice Elektrikář / Elektrikářka/ Moravskoslezský kraj

Elektrikář / Elektrikářka/ Moravskoslezský kraj

Pro našeho významného klienta, výrobce modulů a autosoučástek, hledáme vhodné kandidáty na pozici:
Elektrikář/Elektrikářka

Náplň práce
- opravy výrobních zařízení, plánování preventivní údržby
- zlepšování výrobních procesů
- evidence spotřeby náhradních dílů, alarmů a poruch

Požadujeme
- znalost frekvenčních měničů a programovatelných automatů- výhodou
- znalost ABB a yaskawa robotů- výhodou
- ochotu pracovat přesčas
- znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou
- platnou vyhlášku 50, min. paragraph 6- výhodou
- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
- odborný a kariérní růst
- zaměstnanecké výhody

Nástup možný: dle dohody
Lokalita: Mošnov

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera10@karierasro.cz a uvádějte značku 29643/EL/VIT

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta VIT / 29643
Kontaktní email kariera10@karierasro.cz
Telefon 608 130 406