Úvodní stránka Vyhledávání pozice Elektrikář/okr. Trutnov

Elektrikář/okr. Trutnov

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Elektrikář.

Náplň práce:
• údržba elektro pohonů 400V
• kompletní elektroinstalace
• údržba rozvoden NN a po zaškolení také VN
• identifikace poruch
• opravy a instalace nových rozvodů pro provoz papírenského stroje a administrativních budov.

Požadujeme:
• vyučení v oboru elektro.
• zkoušky dle České normy z vyhlášky 50/1978 Sb. §6 nebo dle Slovenské normy z vyhlášky 508/2009 Z.z. §22 - §23
• základní znalosti elektrických strojů, přístrojů a zařízení.
• praxe v oboru výhodou
• pečlivost a spolehlivost.

Nabízíme:
• výhody plynoucí ze zázemí stabilní společnosti s nadnárodní podporou skupiny
• stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, nadstandartní zdravotní péče
• roční bonusy ve formě 13.platu, proplacení přesčasů
• náš systém odborného a osobnostního vzdělávání je propracovaný a stále ho zdokonalujeme
• naše zaměstnanecké výhody vnímáme jako nadstandardní (placené volno při stěhování, 3dny placeného volna na vlastní svatbu, placené volno při vyšetření nebo ošetření zaměstnance ve zdravotnickém zařízení a další skvělé výhody)
• pracovní doba 7,5 hodiny
• nástup možný ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera03@karierasro.cz a uvádějte značku 49456/ET/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta TAR / 49456
Kontaktní email kariera03@karierasro.cz
Telefon 267 132 016