Úvodní stránka Vyhledávání pozice Programátor/Technolog

Programátor/Technolog

Pro našeho významného obchodního partnera obsazujeme pracovní pozici: Programátor/technolog.

Náplň práce:
- optimalizace technologických procesů ve výrobě
- spolupráce s konstrukcí při ověřování technologičnosti konstrukce nových výrobků

Požadujeme:
- min. SŠ technického směru
- dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- aktivní znalost práce na PC
- znalost NJ - výhodou
- pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
- za nadstandardní práci získat nadstandardní odměnu
- získat výbornou příležitost a podporu formou vzdělávání a dalších benefitů a bonusů
- vytvářet svou vlastní budoucnost v perspektivní firmě
- získat stabilní zaměstnání i do budoucnost

Místo pracoviště:
Kaplice okr. Český Krumlov

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Vaše životopisy a krátký průvodní dopis posílejte na adresu - ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta - / 49076
Kontaktní email ci18@kariera.eu
Telefon 267132279