Servisni technik

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici Servisní technik

Náplň práce:
- servisní a údržbové práce na našich zařízeních v České republice, Rakousku, Slovenské republice, Maďarsku, Německu (Dunaj v oblasti Pasov- Budapešť)
- instalace nových zařízení
- nastavení a kontrola parametrů v softwaru našich zařízení
- čištění a regenerace membránových modulů
- instalace potrubních rozvodů PVC, PP, PE, ocel
- práce s el. zařízeními (zapojování pohonů a měřící techniky)

Požadujeme:
- angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz skupiny "B"
- ochota cestovat po EU
- samostatnost při práci na stavbě
- komunikativnost
- práce na PC

Nabízíme:
- možnost kariérního růstu a seberealizace
- práce v týmu
- nadstandardní platové ohodnocení

Termín nástupu:
- ihned nebo dle vzájemné dohody

Místo výkonu zaměstnání:
- Centrála Brno s výjezdy do Rakouska, Slovenska, Maďarska, Německa (oblast Dunaje)

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera07@karierasro.cz a uvádějte značku 50828/Lis

ZN / č. klienta - / 50828
Kontaktní email kariera07@karierasro.cz
Telefon 267 133 000 - 002