Front Office

Hotel v centru Prahy s přátelskou atmosférou hledá pro posílení teamu

Náplň práce:

- řízení chodu recepce
- check-in, check-out hostů
- komplexní profesionální servis zaměřený na kvalitu a spokojenost hostů
- telefonická, písemná a osobní komunikace s hosty
- práce s hotelovým systémem
- administrativní úkony spojené s chodem recepce

Požadujeme:

- Znalost ČESKÉHO a anglického jazyka podmínkou - slovem/písmem, znalost ostatních jazyků vítána
- znalost programu Hores , nebo jiného hotelového systému
- příjemné vystupování
- spolehlivost, pečlivost, flexibilita a aktivní zodpovědný přístup k práci
- předchozí zkušenost z hotelové recepce
- trestní bezúhonnost
- bydliště v Praze

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- rozmanitou, dynamickou a nestereotypní práci
- personální stravování
- školení a vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- možnost pracovního postupu v rámci společnosti

V případě Vašeho zájmu prosím posílejte svoje životopisy na adresu - e-mail ci18@kariera.eu

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie na e-mail ci18@kariera.eu
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta - / 38145
Kontaktní email ci18@kariera.eu
Telefon 267132279