Úvodní stránka Vyhledávání pozice Vedoucí výroby/Praha-východ

Vedoucí výroby/Praha-východ

Pro našeho klienta, významnou potravinářskou společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:
Vedení výrobního úseku s odpovědností za řízení výroby
Úzká spolupráce s obchodním oddělením, nákupem, odbytem, atd.
Vedení cca 6 podřízených, nižších vedoucích pozic (mistr výroby, technolog, nákup)

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání - potravinářský obor výhodou
Organizační a řídící schopnosti ve výrobě
Praxi v prostředí potravinářské výroby
Znalosti práce v prostředí systému HACCP a IFS
Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
Uživatelská znalost MS Office
Zdravotní průkaz
ŘP skupiny B
Bydliště v Praze nebo okolí

Nabízíme:
Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Služební automobil i pro soukromé účely

Místo pracoviště: Praha - východ
Nástup: dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie na e-mail kariera07@karierasro.cz a uvádějte značku 18818/VedVýr/STR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta STR / 18818
Kontaktní email kariera07@karierasro.cz
Telefon 267 133 000 - 002