Úvodní stránka Vyhledávání pozice Disponent letecké/námořní přepravy

Disponent letecké/námořní přepravy

Pro našeho klienta, mezinárodní přepravní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Disponent letecké / námořní přepravy.

Náplň práce:
- aktivní vyhledávání nových příležitostí
- zpracování poptávek a nabídek leteckých/námořních zásilek
- komunikace s obchodními partnery a agenty v zahraničí
- poptávání cen u leteckých společností/agentur
- knihování a zpracování zásilek od vystavování nákladního listu až po finální fakturaci.

Požadujeme:
- VŠ / SŠ nejlépe dopravního či ekonomického směru
- předchozí praxe na obdobné pozici vítána
- středně pokročilá znalost anglického jazyka
- uživatelská znalost PC a kancelářských aplikaci
- ŘP skupiny B
- spolehlivost, samostatnost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
- zajímavou, různorodou, samostatnou a odpovědnou práci
- přátelské pracovní prostředí
- příležitost používat anglický jazyk každý den a zdokonalovat se v něm
- mzdové ohodnoceni odpovídající Vaší kvalifikaci
- systém firemních benefitů
- 5 týdnu dovolené, stravenky a benefitní poukázky
- příspěvek na penzijní připojištění

Místo pracoviště Praha 6. Nástup ihned nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka zuajala, prosím o zaslání Vašeho CV na e-mail batelova@kariearasro.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2022. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.
Základní plat 40-65tis dle zkušeností a vzdělání

ZN / č. klienta lam / 4072
Kontaktní email batelova@karierasro.cz
Telefon 267 132 274