Úvodní stránka Vyhledávání pozice Obchodní zástupce pro Prahu

Obchodní zástupce pro Prahu

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi leadery na trhu dveří a zárubní, hledáme novou posilu na pozici Obchodního zástupce

Pracovní náplň:
Aktivní nabízení a prodávání výrobků a zboží
Vyhledávání nových obchodních partnerů ve svěřeném regionu nebo skupině zákazníků
Získávání informací z trhu ve svěřeném segmentu zákazníků
Zajišťování kontaktů společnosti s odběrateli a dodavateli
Zpracovávání cenových nabídek (úzká spolupráce s rozpočtářem)

Požadujeme:

Praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok
Příjemné vystupování a výborné prezentační schopnosti
Zájem o obchod a práci se zákazníkem, obchodní dovednosti
Dobrá znalost PC (MS Office, internet)
ŘP"B"
Aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, orientaci na výsledek, zodpovědnost, loajalitu, chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
Mobilní telefon
Služební automobil i pro vlastní použití
Notebook
Školení
Až 25 dní dovolené
Vzdělávací kurzy a školení

Nástup možný ihned. Místo pracoviště Praha a okolí

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail batelova@karierasro.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2022. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta lam / 15016
Kontaktní email batelova@karierasro.cz
Telefon 267 132 274