Seřizovač

Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na svařovací techniku a solární elektroniku, hledáme kandidáty na pozici:

Seřizovač

Náplň práce:
zajímavá a různorodá práce při seřizování zcela jedinečných strojů a linek
návrhy na udržování a zlepšování stability strojů, linek a výrobních procesů - návrhy řešení
provádění zkoušky, testů a výroby vzorků
týmová spolupráce s kolegy na různých projektech týkajících se výroby
dosahování požadovaného stupně kvality výrobků

Požadujeme:
technické myšlení a manuální zručnost
předchozí zkušenosti se seřizováním strojů nebo linek
dovednost číst v technické dokumentaci
vzdělání technického směru - lepší
ochota pracovat v třísměnném provozu
aktivní, samostatná, spolehlivá, odpovědná povaha

Nabízíme:
stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, které stále roste a nabízí nové výzvy
mzda odpovídající dalším zkušenostem a výsledkům
možnost podílet se na výrobě komponenty nové generace Gen24
výkon klíčové pozice v přátelském a dobře fungujícím týmu
nástup možný ihned
odborné zaučení a rozvoj
dotované závodní stravování
dovolená 5 týdnů
příspěvek na penzijní připojištění
13. a 14. plat, peněžní poukázky, věrnostní bonusy, odměny při významných životních událostech, odměny za mimořádný výkon

Místo výkonu práce: Český Krumlov
Nástup: ihned/dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v českém jazyce na e-mail ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta - / 21961
Kontaktní email ci18@kariera.eu
Telefon 267132279