Úvodní stránka Vyhledávání pozice Finanční kontrolor / účetní

Finanční kontrolor / účetní

Pro našeho klienta, společnost působící v technologii zařízení budov, hledáme vhodné uchazeče na pozici Finanční kontrolor / účetní

Náplň práce:
Kontrola účetních transakcí ve spolupráci s externí účetní firmou
Příprava a sledování rozpočtu & analýza odchylek
Vedení malého účetního týmu
Publikování finančních výsledků
Řešení měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrek & kontrolovat systém reportingu
Kontrolovat finanční pohledávky a závazky
Zajistit bankovní transakce
Ve spolupráci s externí účetní firmou provádět výpočet daně
Reportovat finanční situaci
Auditovat finanční operace a dokumenty
Být v souladu s finančními předpisy
Příprava finančních reportů / přehledů požadovaných vedením společnosti

Požadujeme:
Pracovní zkušenosti jako účetní
Mít cit pro detail a dobré analytické schopnosti (včetně pokročilé znalosti excelu)
Vyšší odborná škola nebo vysokoškolské vzdělání
Obecná znalost angličtiny
Dobré komunikační dovednosti
Místo bydliště Praha a okolí
Certifikace CPA nebo CMA je výhodou

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání na základě pracovní smlouvy
Doplňkový motivační systém (příspěvek na penzijní připojištění a stravné)
Možnost rozvoje v profesionálně řízené společnosti
Možnost seznámit se s osvědčenými postupy a standardy díky mezinárodní spolupráci s dalšími společnostmi ze skupiny
Práce v sehraném kolektivu a v příjemné atmosféře
5 týdnů dovolené

Místo pracoviště: Praha 9 - Horní Počernice
Datum nástupu dle dohody

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopist na e-mail batelova@karierasro.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2022. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta lam / 50826
Kontaktní email batelova@karierasro.cz
Telefon 267 132 274