Rozpočtář/ka

Pro našeho klienta, působícího v oblasti dopravních a vodohospodářských staveb , hledáme vhodné uchazeče na pozici: Rozpočtář/ka

Náplň práce:
• Podílí se na přípravě podkladů pro podání nabídky ve výběrovém řízení.
• Připravuje nákladové a nabídkové rozpočty.
• Zodpovídá za zpracování výkazu výměr.
• Zajišťuje harmonogram provádění staveb.
• Podílí se na tvorbě interních metodik a předpisů.

Požadavky:
• SŠ – ukončené vzdělání s maturitou stavebního zaměření (VŠ či autorizace v oboru výhodou).
• Zkušenosti s rozpočtováním dopravních a inženýrských staveb.
• Všeobecná znalost práce na PC.
• Znalost rozpočtového programu RTS (výhodou).
• Komunikativní a obchodní dovednosti.
• Řidičský průkaz B.

Nabízíme:
• Základní mzda dle dosažené praxe až 30 000 Kč.
• Variabilní složka mzdy nad rámec stanovené základní mzdy.
• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
• 25 dní dovolené.
• Systém benefitů – příspěvek na stravování a životní pojištění; notebook, telefon.

Místo pracoviště Třeboň
Datum nástupu dle dohody

V případě, že Vás nabídka zaujala, zasílejte svůj životopis na e-mail kariera16@karierasro.cz a uvádějte značku 26979/MAR

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta - / 26979
Kontaktní email kariera16@karierasro.cz
Telefon 267 133 000 - 002