Produktový manažer

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový Manažer střediska Elektronických Komponent

Náplň práce:
- Všestranná technická podpora obchodního oddělení distribuce EK
- Řešení reklamací na technické úrovni
- Technická podpora u zákazníků – výběr a doporučení aplikace komponentů, vytipování náhrady a návrhy řešení, technické parametry komponentů. Zpracování technických dotazů zákazníka. Specifikace komponentů.
- Ověřování originality součástek
- Odborná technická konzultace při vstupní kontrole dodávek komponentů před naskladněním
- Jednání se zahraničními dodavateli - technické specifikace, produktové řady, školení u zahraničních dodavatelů
- Aktivní průzkum trhu / porovnávání konkurenčních produktů a cen / vyhledávání nových produktů a značek.
- Prezentace portfolia u zákazníků / příprava produktů na prezentace / aktivní marketing v oboru.
- Samostatné zpracování zakázek – zpracování poptávky, specifikace, vyjasnění technické stránky se zákazníkem a výrobcem. Komunikace se zahraničními partnery, nabídka a objednávka. Kalkulace cen pro zákazníka - zpracování kalkulace a cenové nabídky v koordinaci s vedoucím střediska EK.
- Zavedení produktů do společnosti - proškolení.
- Příprava marketingových materiálů společnosti (letáky, data sheety atd.) – ve spolupráci s Vedoucím střediska a asistentkou střediska.

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání, technického směru
- odbornost v oboru elektronických komponentů a jejich aplikací. Přehled o výrobcích komponentů. Přehled o technických parametrech komponentů, ideálně vzdělání v oboru: výkonností elektronika.
- praxe vítána – ale není podmínkou (možnost zaměstnat i studenta 5.ročníku ČVUT-FEL na zkrácený úvazek)
- znalost práce na PC
- pokročilá znalost anglického jazyka
- samostatnost, odpovědnost, kreativita
- řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme:
- dobré platové ohodnocení včetně motivačního programu
- příspěvek na stravování, školení
- jazykové kurzy přímo v prostorách společnosti
- moderní kancelářské prostory
- práce na plný úvazek/ zkrácený úvazek
- možnost auta i k soukr. účelům
- podpora při dojíždění
- možnost zkráceného pátku

Nástup možný ihned, nebo dle dohody
Místo pracoviště: Praha 10

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail batelova@karierasro.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2022. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

ZN / č. klienta lam / 29006
Kontaktní email batelova@karierasro.cz
Telefon 267 132 274